Witam Państwa serdecznie!

Nazywam się Joanna Bojanowska. Prowadzę pierwsze w Kostrzynie nad Odrą przedszkole niepubliczne. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą i nowoczesną bazą lokalową zapewniającą bezpieczne i higieniczne warunki do nauki, zabawy, jedzenia i odpoczynku dla 182 dzieci.

Pragnę przybliżyć Państwu prowadzone przeze mnie przedszkole i zachęcić do powierzania nam swoich pociech.

Pracujemy z dziećmi już od 2007 roku - początkowo w Klubie Maluszka, któy powstał z myslą o dzieciach do lat trzech. Gdy nasi wychowankowie podrośli - uruchomiliśmy dla nich punkty przedszkolne. Jeden z nich - dzięki spełnieniu wszystkich wymogów formalnych został przekształcony w 2-oddziałowe przedszkole. Później przyjęliśmy kolejne dzieci do nowowybudowanego przedszkola przy. ul. Jaśminowej 3.

Po połączeniu dwóch placówek, Przedszkole Niepubliczne nr 1 "Mali Europejczycy" jest wpisane do Ewidencji Szkół (placówek) Niepublicznych prowadzonej przez Burmistrza Miasta Kostrzyn nad Odrą, pod numerem 1/2013.

Zapewniamy dzieciom zdrowe i smaczne posiłki z własnej kuchni. Jadłospis jest konstruowany w oparciu o obowiązujące normy Instytutu Żywności i Żywienia. Posiadamy wdrożony system HACCP. Proces produkcji żywności podlega również urzędowej kontroli. Przedszkole jest zakładem żywienia zbiorowego zamkniętego, znajdującym się w rejestrze zakładów prowadzonym przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gorzowie Wlkp pod numerem HŻ-630-32-2/10. Blok żywienia w budynku nr 2 przy ul. Czereśniowej 8-10 figuruje w powyższym rejestrze pod numerem HŻ-630-54-2/09

Przedszkole organizuje pomoc psychologiczno-pedagogiczną. Dzieci i ich rodzice mogą skorzystać z pomocy:
-
pedagoga specjalnego - p. Wandy Przywara.
pedagoga specjalnego - p. Monika Morawiec
-
psychologa współpracującego z przedszkolem - p. Joanny Wichlińskiej-Pakirskiej.
-
logopedy -pani Beata Rzęsa oraz Pani Ewa Pietrzyk-Bogdan. Kwalifikacja do terapii po badaniu przesiewowym we wrześniu, zajęcia indywidualne według harmonogramu zajęć dodatkowych w każdej grupie

Przyjmujemy dzieci w wieku 2,5-6 lat, do 7 grup przedszkolnych.

Cennik
Baza lokalowa